AutoNet

 

News

 

Авто Новости

со всего

мира

Последние Новости

 

Оновлений Coolray от Geely

 

 

 

 

Компанія Geely почала продажі оновленого кросовера Binyue (відомий в Україні під ім’ям Coolray). У Піднебесній прийом заявок на модернізований кросовер відкрили напередодні, причому незважаючи на технічний апгрейд новинка не подорожчала. Маркери рестайлінгу-інші бампери, радіаторна решітка і диски, змінений селектор «робота», а також мультимедіасистема зі збільшеним 12,3-дюймовим тачскріном (було — максимум 10,25 дюйма).

Оновлений Geely Binyue вперше показали в кінці липня, і хоча поки мова йде про версію для китайського ринку, в нашій країні рестайлінг напевно пройде за тим же сценарієм, адже дореформені Binyue/Coolray ідентичні по екстер’єру та інтер’єру.

Найпростіше дізнатися оновлений бестселер Geely по двоколірному бамперу зі збільшеними повітрозабірниками, відсутності хромованої вставки, що з’єднує фари, радіаторній решітці з дрібнопористим малюнком, дифузору з червоною горизонтальною лінією, зігнутому антикрила на п’ятій двері і багатоспицевим 18-дюймовим колісним дискам.

 

 

 

 

У салоні з’явився T-подібний селектор «робота», а топ-версії отримали інформаційно-розважальний комплекс з 12,3-дюймовим сенсорним екраном.

У Китаї гамма двигунів і коробок передач після рестайлінгу не змінилася: базовий Binyue оснащується 141-сильною (235 Нм) «турбочетверкой» 1.4 власної розробки в поєднанні з 6-швидкісною «механікою» або 6-ступінчастим преселективним «роботом»; топ-версіями покладена 1,5-літрова «турботрійка» Volvo потужністю 177 кінських сил і крутним моментом 255 Нм в тандемі з 7-діапазонним «роботом». Привід – на передню вісь.

 

 

 

 

Цікаво, що в Китаї рестайлінг не привів до зміни базових цін — Geely Binyue з «механікою» коштує ті ж 75 800 юанів, за версію з «роботом» і двигуном 1.4 доведеться викласти мінімум 89 800 юанів, а трициліндрові кросовери як і раніше можна купити за мінімальні 99 800 юанів. У перерахунку на наші гроші модель коштує від 300 до 473 тисяч гривень.

 

 

 

bizua.org